ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Η Κέρκυρα πάλεψε…αλλά έχασε & στη Λιβαδειά

Ο ΑΟΚ αν και πάλεψε δεν κατάφερε να πάρει θετικό αποτέλεσμα στη Λιβαδειά και υπέστη την τρίτη ήττα στο πρωτάθλημα της Super League 2 σε ισάριθμους αγώνες. Στον αγώνα, που έγινε σήμερα το απόγευμα για την 3η αγωνιστική της Super League 2 o Λεβαδειακός νίκησε στο γήπεδο του  1-0 την Κέρκυρα & πανηγύρισε την πρώτη του νίκη στο πρωτάθλημα. Το γκολ, που έκρινε τον αγώνα πέτυχε στις καθυστερήσεις του πρώτου ημιχρόνου ο Αργυρόπουλος.

Διαιτητής & συνθέσεις

Διαιτητής  Άγγελος Μπακογιάννης (Αθηνών) με βοηθούς τους Μιχαήλ Νιδριώτη και Μαρία Δέτση της ίδιας Ένωσης.

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ (Αντωνίου) Μπάγιτς, Αργυρόπουλος (74΄Χατζηλάμπρος), Ανγκουά, Φυτανίδης, Παντελιάδης, Σανάμπρια, Καραχάλιος, Κοζορώνης, Κόναν (64΄Συμελίδης), Ιωαννίδης, Ενομό (69΄Καστιγιόν)

ΚΕΡΚΥΡΑ (Βόκολος)Βουτσελάς, Γενιτσαρίδης (84΄Αμαραντίδης), Παναγιωτίδης (64΄Γεωργακόπουλος), Τσιμπούκας, Αγιώτης, Κρητικός, Βασιλούδης, Νγακν, Κ. Γεωργακόπουλος, Παυλής (70΄Βουκελάτος), Μίσκου.